Osprzęt elektroinstalacyjny

ABB

ABB

Firma ABB Bush-Jeager to międzynarodowy koncern z siedzibą główną w Zurychu. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości osprzęt elektyczny i gniazdka. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie.

GIRA

GIRA

Gira – niemiecka firma założona na początku XX stulecia (1905 rok). Kojarzy się z innowacyjnością oraz efektownym wzornictwem. Na rynku ma opinię firmy dbającej o jakość swoich produktów. Szczególnie lubiana jest przez projektantów i architektów, gdyż firma szczególną wagę przywiązuje do estetyzacji swoich produktów, co poskutkowało utworzeniem zdalnego mechanizmu kreowania osprzętu marki

JUNG

JUNG

Firma Jung to jeden z czołowych producentów ekskluzywnego osprzętu elektroinstalacyjnego. Posiada szeroką gamę rozwiązań systemowych, które idealnie sprawdzą się w realizacji każdego projektu.

Schneider Electric

Schneider Electric

Francuska firma Schneider Electric założona w 1836 roku przez dwóch braci, obecnie jest jednym z liderów w zakresie zarządzania energią elektryczną. W 2006 przejęła niemiecką firmę Merten. Wśród popularnych produktów firmy znalazły się gniazda oraz kontakty Unica Schneider Elcetric, a także przyrządy wykorzystywane do sterowania oświetleniem przez internet.

Berker

Berker

Berker to niemiecka firma z wieloletnimi tradycjami w produkcji gniazdek i wyłączników, jeden z liderów rynku europejskiego. W 2012 roku połączyła się z inną niemiecką firmą HAGER i od tego czasu występuje jako BERKER-HAGER.

Hager

Hager

Z połączenia firm Hager Berker w 2012 roku powstał pododdział firmy czyli Hager-Polo, oferujący uniwersalne urządzenia elektryczne o klasycznych kształtach i kolorystyce.

Siemens

Siemens

TEM

TEM

Europejska firma TEM cieszy się co raz większą popularnością ze względu na trwałość i uniwersalną estetykę ich produktów w standardzie "włoskim".

Legrand

Legrand

Legrand to jedna z najbardziej rozpowszechnionych, co za tym idzie rozpoznawalnych firm, zajmujących się produkcją nie tylko domofonów, ale i osprzętu elektroinstalacyjnego, włączników, gniazdek oraz akcesoriów dodatkowych. Ramki legrand w dużej mierze wskazują na konkretną serię włączników tego producenta, dlatego stanowią integralną część podczas projektowania nowych modeli.

Marka została założona w 1869 roku i od prawie 150 lat jest liderem w wielu kluczowych obszarach rynków we Francji, Włoszech czy w Polsce.

Efapel

Efapel

Portugalska firma Efapel to popularny producent gniazdek i wyłączników eksportujący swoje produkty na niemal cały świat. Szeroki wybór różnego rodzaju urządzeń, od eleganckich ramek z naturalnych materiałów, po zabawne, kolorowe wyłączniki do pokojów dziecięcych.

Ospel

Ospel

Polska firma Ospel od wielu lat cieszy się zaufaniem i sympatią klientów indywidualnych i architektów, ze względu na bogatą ofertę wysokiej jakości gniazdek i wyłączników oraz atrakcyjne wzornictwo. 

Simon

Simon

Firma Kontakt-Simon została założona na początku lat 20 XX wieku w Czechowicach i od prawie 100 lat jest jednym z największych producentów osprzętu elektroinstalacyjnego w Polsce.

Biticino

Biticino

Nowa seria Bticino Axolute to modułowy osprzęt z najwyższej półki. Ramki wykonane z metalu oraz szkła podkreślą nowoczesny charakter każdego wnętrza. 

Niko

Niko

Livolo

Livolo

Gi Gambarelli

Gi Gambarelli

Włoska firma Gi Gambarelli specjalizuje się w produkcji artystycznego osprzętu elektrycznego wykonananego z certyfikowanej białej porcelany.

Obzor

Obzor

Vimar

Vimar

Meljack

Meljack

Govena

Govena

Produkty Govena to szeroki wybór uniwersalnych urządzeń elektrycznych od przełączników dźwigniowych po gniazda RTV i ściemniacze, wykonanych z wysokiej jakości metalu w trzech różnych kolorach. 

Radia podtynkowe

Radia podtynkowe

Elektro-plast nasielsk

Elektro-plast nasielsk

Jeden z największych producentów osprzętu elektroinstalacyjnego w Polsce czyli Elektro-Plast Nasielsk. W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres urządzeń podtynkowych i hermetycznych natynkowych gniazdek i wyłączników.

Karlik

Karlik

KARLIK to polski producent gniazdek i wyłączników, który działa już od 1978 roku. Nowoczesny park maszyn gwarantuje dobrą jakość i solidne wykonanie. Najbardziej popularne serie to DECO, FLEXI, czy TREND.

Proponujemy Państwu kompleksowe zaopatrzenie w dziedzinach takich jak:

- Aparatura modułowa
- Rozdzielnice i obudowy
- Przewody elektryczne
- Osprzęt siłowy
- Osprzęt elektroinstalacyjny
- Ogrzewanie podłogowe
- Oświetlenie halogenowe
- Oświetlenie LED
- Inteligentne instalacje EIB/KNX

Skoro twój dom jest również dla Ciebie tak ważny to czemu by nie złamać stereotypów i przestać o nim myśleć jak  o miejscu a zacząć traktować jako przyjaciela. Przyjaciela, Który po twoim przyjściu do niego przywita Cię ciepłym ,nastrojowym światłem, włączy Twoją ulubioną muzykę , zaparzy filiżankę pysznej kawy. Natomiast po Twoim wyjściu pamięta za Ciebie o wyłączeniu żelazka, zamknięciu okien gdy zacznie padać, czy o zadbaniu o Wasz wspaniały ogród. 

W naszych salonach sprzedaży funkcjonuje jedna z największych ekspozycji osprzętu elektrycznego w Polsce, na której można porównać propozycje producentów Polskich jak i zagranicznych. Zatrudniamy wykwalifikowanych instalatorów, którzy zrealizowali wiele inwestycji na terenie całego kraju. Firma UNIMAK jako oficjalny dystrybutor wielu firm  gwarantuje szybką realizację oraz indywidualne wyceny i pomoc techniczną.

 

Więcej

Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży

Pawilon 213
ul. Bartycka 24/26, 00-716 Warszawa
tel./fax: 22 651-06-16
tel./fax: 22 651-06-17
email: unimak@unimak.pl

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-19.00, sob. 9.00-16.00

Pawilon 11
ul. Bartycka 24/26, 00-716 Warszawa
tel./fax: 22 851-41-35
email: unimak11@onet.eu

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 8.00-18.00, sob. 9.00-16.00

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.