Osprzęt elektroinstalacyjny

ABB

ABB

Firma ABB Bush-Jeager to międzynarodowy koncern z siedzibą główną w Zurychu. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości osprzęt elektyczny i gniazdka. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie.

GIRA

GIRA

Gira – niemiecka firma założona na początku XX stulecia. Osprzęt cechuje wyjątkowa trwałość i szczególna uroda stylistyki.

JUNG

JUNG

Firma Jung to jeden z czołowych producentów osprzętu najwyższej jakości.

Schneider Electric

Schneider Electric

Francuska firma Schneider Electric założona w 1836 roku.

Berker

Berker

Berker to jeden z liderów rynku europejskiego. 

Hager

Hager

Z połączenia firm Hager Berker w 2012 roku powstał pododdział firmy czyli Hager-Polo, oferujący uniwersalne urządzenia elektryczne o klasycznych kształtach i kolorystyce.

Siemens

Siemens

TEM

TEM

Europejska firma TEM cieszy się co raz większą popularnością ze względu na trwałość i uniwersalną estetykę ich produktów w standardzie "włoskim".

Legrand

Legrand

 

Marka została założona w 1869 roku i od prawie 150 lat jest liderem w wielu kluczowych obszarach rynków we Francji, Włoszech czy w Polsce.

Efapel

Efapel

Portugalska firma Efapel to popularny producent gniazdek i wyłączników eksportujący swoje produkty na niemal cały świat. Szeroki wybór różnego rodzaju urządzeń, od eleganckich ramek z naturalnych materiałów, po zabawne, kolorowe wyłączniki do pokojów dziecięcych.

Ospel

Ospel

Simon

Simon

Biticino

Biticino

Niko

Niko

Livolo

Livolo

Gi Gambarelli

Gi Gambarelli

Włoska firma Gi Gambarelli specjalizuje się w produkcji artystycznego osprzętu elektrycznego wykonananego z certyfikowanej białej porcelany.

Obzor

Obzor

Vimar

Vimar

Meljack

Meljack

Govena

Govena

Radia podtynkowe

Radia podtynkowe

Elektro-plast nasielsk

Elektro-plast nasielsk

Jeden z największych producentów osprzętu elektroinstalacyjnego w Polsce czyli Elektro-Plast Nasielsk. W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres urządzeń podtynkowych i hermetycznych natynkowych gniazdek i wyłączników.

Karlik

Karlik

Proponujemy Państwu kompleksowe zaopatrzenie w dziedzinach takich jak:

- Aparatura modułowa
- Rozdzielnice i obudowy
- Przewody elektryczne
- Osprzęt siłowy
- Osprzęt elektroinstalacyjny
- Ogrzewanie podłogowe
- Oświetlenie halogenowe
- Oświetlenie LED
- Inteligentne instalacje EIB/KNX

Skoro twój dom jest również dla Ciebie tak ważny to czemu by nie złamać stereotypów i przestać o nim myśleć jak  o miejscu a zacząć traktować jako przyjaciela. Przyjaciela, Który po twoim przyjściu do niego przywita Cię ciepłym ,nastrojowym światłem, włączy Twoją ulubioną muzykę , zaparzy filiżankę pysznej kawy. Natomiast po Twoim wyjściu pamięta za Ciebie o wyłączeniu żelazka, zamknięciu okien gdy zacznie padać, czy o zadbaniu o Wasz wspaniały ogród. 

W naszych salonach sprzedaży funkcjonuje jedna z największych ekspozycji osprzętu elektrycznego w Polsce, na której można porównać propozycje producentów Polskich jak i zagranicznych. Zatrudniamy wykwalifikowanych instalatorów, którzy zrealizowali wiele inwestycji na terenie całego kraju. Firma UNIMAK jako oficjalny dystrybutor wielu firm  gwarantuje szybką realizację oraz indywidualne wyceny i pomoc techniczną.

 

Więcej

Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży

Pawilon 213
ul. Bartycka 24/26, 00-716 Warszawa
tel./fax: 22 651-06-16
tel./fax: 22 651-06-17
email: unimak@unimak.pl

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-19.00, sob. 9.00-16.00

Pawilon 11
ul. Bartycka 24/26, 00-716 Warszawa
tel./fax: 22 851-41-35
email: unimak11@onet.eu

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 8.00-18.00, sob. 9.00-16.00

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.